Nasza Misja

Najwyższy czas odczarować znaczenie słowa “torba do wózka” i sprawić, by mamy czuły się po prostu sobą.

Więcej niż torba do wózka

Torba dla mam nie musi być brzydka ani infantylna. Jeśli w erze “przed zostaniem mamą” uwielbiałaś dobry design i miejski styl, to akcesoria FIKSOO są zaprojektowane właśnie dla Ciebie. Łączymy przemyślaną funkcjonalność z minimalizmem, dzięki czemu nasze torby i plecaki świetnie prezentują się nie tylko podczas spacerów z dzieckiem. Bo życie mamy to również wyjście ze znajomymi, rozwój zawodowy i czas na swoje pasje.

Nasze Wartości

Poniższe wartości wyznaczają nam sposób działania i projektowania

Minimalizm

Prostota formy i koloru są naszym wyznacznikiem

Funkcjonalność

Wdrażamy rozwiązania, które ułatwiają życie mam

Lokalna produkcja

Projektujemy i produkujemy w Polsce

FIKSOO to mądre rozwiązania

Nazwa FIKSOO to nasza interpretacja fińskiego słowa “fiksu”, które można przetłumaczyć jako „smart”. To słowo idealnie odzwierciedla naszą filozofię. Tworzymy rzeczy ultra-funkcjonalne – każda kieszeń i rozwiązanie w torbach jest dokładnie przemyślane. Projektujemy dla mam i przez mamy, które potrzebują akcesoriów ułatwiających codzienne podróżowanie z maluchami.

Produkujemy w Polsce u lokalnych rzemieślników

Jednym z naszych celów, które stawialiśmy sobie tworząc markę FIKSOO, było wspieranie lokalnej społeczności i mikro-przedsiębiorców. Nasze produkty są produkowane w małej, rodzinnej szwalni w Pomorskiem. Cieszymy się, że możemy się regularnie spotykać z osobami, które są tak ważną częścią procesu twórczego i bezpośrednio wpływają na jakość naszych produktów.