Nasza Misja

Najwyższy czas odczarować znaczenie słowa „torba do wózka” i sprawić, by mamy czuły się po prostu sobą.

Projektujemy dla fascynujących, nowoczesnych mam

Naszą inspiracją są nowoczesne mamy, ze swoimi pasjami i zajawkami. Kochają swoje maleństwa nad życie, ale nie zapominają o tym, kim były przed ich narodzinami. Romantyczne łobuziary. Z wózkiem dziecięcym, chustą, nosidłem, z czasem biegające za ludkiem pędzącym na hulajnodze. To dla nich – mam nowej generacji, tworzymy innowacyjne, nowoczesne i minimalistyczne akcesoria.

Zostałaś mamą?
Pozostań sobą!

Torba do wózka nie musi być brzydka ani infantylna. Jeśli w erze przed zostania mamą uwielbiałaś stonowane barwy, proste kroje i miejski styl, to akcesoria FIKSOO są zaprojektowane właśnie dla Ciebie. Łączymy przemyślaną funkcjonalność z minimalizmem, dzięki czemu nasze torby i plecaki świetnie prezentują się nie tylko podczas spacerów z dzieckiem. Przykładamy ogromną wagę do jakości tkanin i wykonania, abyś mogła korzystać z naszych produktów długo po tym, gdy spacery z wózkiem staną się tylko miłym wspomnieniem.

Odpowiadamy na potrzeby rodzicielskiej codzienności

FIKSOO to nasza interpretacja fińskiego słowa „fiksu”, które można dwojako przetłumaczyć na „smart” lub „together”. To słowo idealnie odzwierciedla naszą filozofię. Po pierwsze tworzymy rzeczy ultra-funkcjonalne – każda kieszeń i rozwiązanie w torbach jest dokładnie przemyślane. Projektujemy dla mam i przez mamy, które potrzebują akcesoriów ułatwiających codzienne podróżowanie z maluchami. Po drugie tworzymy produkty dla kobiet, które najczęściej przebywają wspólnie ze swoimi maluchami. Bycie razem, wzmacnianie więzi, poczucie bezpieczeństwa są nam bardzo bliskie.

Produkujemy w Polsce u lokalnych rzemieślników

Jednym z naszych celów, które stawialiśmy sobie tworząc markę FIKSOO, było wspieranie lokalnej społeczności i mikro-przedsiębiorców. Nasze produkty są produkowane w małej, rodzinnej szwalni w Pomorskiem. Cieszymy się, że możemy się regularnie spotykać z osobami, które są tak ważną częścią procesu twórczego i bezpośrednio wpływają na jakość naszych produktów.

Nasze Wartości

Poniższe wartości wyznaczają nam sposób działania i projektowania

Minimalizm

Prostota formy i koloru są naszym wyznacznikiem

Funkcjonalność

Wdrażamy rozwiązania, które ułatwiają życie mam

Lokalna produkcja

Projektujemy i produkujemy w Polsce